Головна » Автори » Штипель Аркадій

Аркадій Штипель

Штипель Аркадій
Штипель  Аркадій Мойсейович  (нар. 14 березня 1944, Каттакурган, Самаркандська область, Узбекська РСР) - радянський та російський поет, перекладач, критик.

Дитинство і юність провів у Дніпрі (колиш. Дніпропетровськ). У 1965 році був виключений з Дніпропетровського державного університету за літературну діяльність за звинуваченням у спробі написати і поширити літературний маніфест, спрямований проти соціалістичного реалізму. Також Аркадій Штипель був звинувачений в очорнюванні радянської ідеології та в українському націоналізмі. Після служби в армії закінчив навчання заочно на Фізико-технічному факультеті Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара і отримав диплом фізика-теоретика.

З 1968 року Штипель мешкає в Москві. Працював інженером-акустиком, радіологом, учителем математики, монтажником-наладчиком, фотографом, сторожем.


Перша публікація А.Штипеля вийшла у 1989 році в антології поетичного андерграунду «Громадяни ночі». Аркадій Штипель постійний автор розділу поезії в журналі «Аріон». Переможець першого українського поетичного слему в рамках фестивалю «Київські Лаври» (Київ, 19 травня 2006) та інших аналогічних турнірів.