Про головне:
Український голокост 1932-1933: Свідчення тих, хто вижив. Том 10
Спогади, зібрані впродовж багатьох років, доповнені свідченнями про голодомор 1946-1947 рр., дають змогу побачити дію страхітливого механізму знищення українського народу, відновити замовчувані досі сторінки вітчизняної історії.
 
ISBN: 978-966-518-649-6
Упорядник: Мицик Юрій
Рік видання: 2014
Маня
Сюжет книги побудований на документальній основі. Тут немає вигаданих подій, географічних назв чи дійових осіб. Це спогади маленької дівчинки Мані, яка селянкою з Берозової Рудки Пирятинського району ввійшла в родину Платона Закревського.
 
ISBN: 978-966-518-644-1
Автор: Отрада Маня
Рік видання: 2014
Паранормальные явления: попытка осознания
У книзі пояснено природу і механізми здійснення таких феноменів як телепатія, телекінез, гіпноз, телепортація та ін.
 
ISBN: 978-966-518-617-5
Автор: Біч Анатолій
Рік видання: 2013
Лірика Тараса Шевченка. Аналізи й інтерпретації
Зібрані у книжці розвідки - результат комплексного дослідження низки ліричних творів Шевченка. Особливу увагу приділено питанням художньої організації поетичного тексту, передусім, на вищих структурних рівнях, - проблемі, недостатньо розробленій у теорії літератури.
 
ISBN: 978-966-518-642-7
Автор: Чамата Ніна
Рік видання: 2014
Спогади
Спогади видатної української жінки-історика Наталії Полонської-Василенко, що охопили період від кінця ХІХ ст. до середини ХХ ст.
 
ISBN: 978-966-518-573-4
Автор: Полонська-Василенко Наталія
Рік видання: 2011
Публічна політика. Вступ до теорії й аналізі політики
З усіх підручників із аналізу публічної політики книга Вейна Парсонса визнана найкращою для початку вивчення політичних процесів і явищ, об’єднаних поняттям „публічна” (або, у слов’янському варіанті, „державна”) політика. Професор Парсонс, завідувач кафедри політичних наук Коледжу Куїн Мері Лондонського університету, розглядає й загальні питання, і конкретні підходи, і теорії вироблення, здійснення, зміни чи завершення публічної політики. Читач знайде в цій книзі широкий спектр суспільствознавчих ідей і поглядів класиків політології та науки про публічну політику, ознайомиться з елементами теорії колективного прийняття рішень, теорії організацій, менеджменту тощо, глибше пізнає процеси управління суспільством у сучасній демократичній державі.
 
ISBN: 978-966-518-362-1
Автор: Парсонс Вейн
Рік видання: 2006
Як час спливає: Від епохи промислових революцій до інформаційної революції
Авторитетний аналіз економічного зростання за період від промислової революції до «нової економіки» сьогодення.
 
ISBN: 978-966-518-476-6
Автор: Фримен Крис
Рік видання: 2008
У пошуках предків
Коли на теренах сучасної України з’явилися перші люди? Який зовнішній вигляд мали мисливці на мамонтів? Чи був однорідним етнічний склад мезолітичнихплемен України? Де розташовувалася «прабатьківщина» індоєвропейців? Чи булитворці трипільської культури автохтонами на сучасних українських історичних землях? Хто вони, кіммерійці, скіфи та сармати? Які фізичні риси були притаманні стародавнім слов’янам і людності «Руської землі»? Де слід шукати найдавніші антропологічні витоки сучасних українців? Як було реконструйовано зовнішність НестораЛітописця, Ярослава Мудрого, Івана Сірка й інших визначних постатей українськоїісторії?Відповіді на перелічені й інші запитання пропонує ця книга, де узагальнено даніз антропології історичних українських земель від найдавніших часів до сьогодення.Видання призначене для широкого кола читачів, які цікавляться етнічною історією України та походженням українського народу.
 
ISBN: 978-966-518-624-3
Автор: Сегеда Сергій
Рік видання: 2013
Герменевтика стилю
 
ISBN: 978-966-518-569-7
Автор: Квіт Сергій
Рік видання: 2011
Ти — моє дзеркало
Як пронести перше, найпрекрасніше юнацьке почуття крізь життєві бурі та злигодні? Як не зрадити себе, не втратити гідності й самоповаги, коли недуги збиткуються над Матір'ю? Адже захистити, визволити її з пут корумпованих технократів, олігархічних кланів — єдина змога залишитись образом і подобою Божою. Якщо ці проблеми не байдужі Вам, дорогий друже, то герої нового роману Віктора Грабовського - Ваше рідне коло. Призволяйтеся!
 
ISBN: 978-966-518-626-7
Автор: Грабовський Віктор
Рік видання: 2013
Конституційна справедливість. Ліберальна теорія верховенства права
У книзі «Конституційна справедливість. Ліберальна теорія верховенства права» оксфордський професор права Т.Р.С. Аллан детально аналізує механізми функціонування судової системи у відкритому суспільстві та наголошує на ролі чесного судочинства для демократичного суспільного ладу. Суд повинен залишатися незалежним від упливів і законодавчої і, особливо, виконавчої гілок влади. Відповідно, судді у своїй діяльності понад норми законодавства та розпорядження урядових інституцій повинні ставити положення конституції як основного й первинного суспільного закону.Т.Р.С. Аллан переконливо доводить вагу базових свобод - слова, совісті, зібрання - для побудови необхідної для демократії рівноваги впливу гілок влади, а також належного судового захисту громадянина. Кожен із громадян за умов відкритого суспільства діє як свідомий моральний агент забезпечення стійкості та прозорості конституційної справедливості.У книзі реферовано головні західні теорії права ХІХ та ХХ сторіч, наведено численні приклади, взяті безпосередньо з практики конституційних судів Великобританії, США та Австралії.
 
ISBN: 978-966-518-547-7
Автор: Аллан Тревор Р С
Рік видання: 2008
Новини:
Рецензії:
 • Пам’ятати
  Те, що стається з людиною після смерті, залежить від того, якій культурі вона належала за життя… А що ви скажете про місто, де душі померлих поміщають у яскраві кульки й передають на опіку підліткам?
  19.11.2014
  Докладніше
 • Бісова душа, або Той іще скарб
  Книжка «Бісова душа, або Заклятий скарб» є тим, що можна відповідально назвати золотим взірцем запізнілого бароко підліткового козацького фентезі в українській літературі.
  14.11.2014
  Докладніше
 • Погляд із висот
  Статті збірника «Давньоруське любомудріє: тексти і контексти» зосереджені навколо феномена вітчизняної духовної культури – любомудрія, який став об’єктом науково дослідження в українській історико- філософській науці завдяки зусиллям професора Горського. Авторський колектив збірника об’єднує кілька поколінь дослідників філософських ідей у культурі Київської Русі.
  13.11.2014
  Докладніше
 • Aктуальна мода на класику
  Рецензія Тетяни Дзядевич на книгу Сучасна літературна компаративістика: стратегії і методи. Антологія
  11.11.2014
  Докладніше
Новинки:
 • КОМПЛЕКТ ФІЛОЛОГА
  Адресовано учителям української мови та літератури, учням 5-11 класів, усім, хто вивчає українську мову.
  Видання рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
  ISBN: 978-966-518-
  Рік видання: 0
  100 грн
 • Підручник із журналістики
  У наш час журналістика стикається з усе суворішою критикою, зумовленою численнимипорушеннями і зловживаннями у цій сфері, що значно підриває її авторитет. Галузь переживає глибоку кризу і потребує встановлення орієнтирів, переосмислення критеріїв тапринципів роботи.Посібник з журналістики Іва Аньєса, вперше виданий 2002 року, став книгою, щовизначає ці принципи і критерії, пропонуючи правила та практичні поради щодо фаховоїроботи журналіста у друкованих виданнях та в Інтернеті. У посібнику докладно розглянутовесь спектр діяльності журналіста: пошук інформації, написання текстів, жанри журналістики,ілюстрації та створення макетів. У доступному викладі та спираючись на приклади, авторподає методику журналістики, яка є підґрунтям роботи та умовою успіху в галузі.До оновленого та доповненого видання (за підтримки Вищої школи журналістики м. Лілль (Франція)) увійшли нові розділи, присвячені деонтології та журналістиці в Інтернеті,останній – з урахуванням усіх змін, що відбулися під впливом цього нового виду медіа.Посібник укладено згідно з принципами доступності, точності, педагогічності матеріалу.Видання адресується передусім журналістам та іншим працівникам ЗМІ, студентам тавикладачам факультетів журналістики, а також усім, хто цікавиться інформацією, написаннямінформаційних текстів та журналістською практикою.
  ISBN: 978-966-518-579-6
  Автор: Аньєс Ів
  Рік видання: 2013
  90 грн
 • Великий голод в Україні 1932–1933 років. Свідчення очевидців для Комісії Конгресу США. Том І—ІV
  АКЦІЙНА ЦІНА ЗА І—IV ТОМ

  У 80-х роках спеціальна Комісія Конгресу США, фіксувала свідчення наших земляків, що пройшли через пекло Голодомору. Ці матеріали упорядковані Дж. Мейсом та вийшли у чотиритомнику «Великий голод в Україні 1932–1933 років. Свідчення очевидців»
  ISBN: 978-966-518-473-7
  Упорядник: Мейс Джеймс
  Рік видання: 2008
  125 грн
 • Наш Лукаш. Спогади у 2-х книгах
  УНІКАЛЬНА ЦІНА за 2 КНИГИ

  У книзі «Наш Лукаш» зібрано важливі достовірні матеріали про великого українського перекладача, письменника, лексикографа Миколу Лукаша. Неабиякий інтерес становлять свідчення ровесників, що разом із ним пережили роки німецької окупації. Значна кількість наведених спогадів друкується вперше.
  ISBN: 978-966-518-531-4
  Рік видання: 2009
  100 грн