Головна » Автори » Цвіль Володимир

Цвіль Володимир

Цвіль Володимир
Цвіль  Володимир  (1962 року народження), відомий український і німецький підприємець, громадський діяч та автор низки книг. Живе в Мюнхені.

Закінчив Львівський медичний інститут, юридичне відділення Львівського державного університету ім. Івана Франка, Дипломатичну Академію при МЗС України за спеціальністю “Міжнародне право”. У 2002-2004 роках був Консулом України в Мюнхені. Засновник німецької компанії “О.М.Osteuropaeishe Investitions GmbH”.

З 2004 року веде пошуки зниклої колекції картин Василя Кандинського. У книзі «Невідомий Кандинський» уперше пода-ються маловідомі моменти з життя великого художника. Зокрема зроблено акцент на періоді життя й творчості художника в Україні (розділи «Одеська колиска», «Мистецтво та езотерика», «"Український батько" російського футуризму», «Кандинський та Малевич»), а також наведено історію невідомої досі колекції акварелей Кандинського (розділи «Колекція родини Россбергерів» і «Вбивство в Гштааді»).Книга розрахована на фахівців з історії мистецтва та широке коло читачів.