Головна » Автори » Арєнєв Володимир

Арєнєв Володимир

Арєнєв Володимир
Народився в Києві 1 жовтня 1978 року. З шкільних років захоплювався біологією. «З дитинства був закоханий у двох прекрасних дам: літературу та біологію…» напише згодом Володимир Арєнєв. У 1996 році вступив до Інституту журналістики Київського Національного Університету ім. Т. Г. Шевченка (спеціалізація: журналістська майстерність і редакційно-видавнича справа), який у 2002 році закінчив з червоним дипломом магістра.

Перші твори автора належать ще до шкільних часів, але справжнім письменництвом зайнявся у 1995 році. Перший художній твір вийшов з друку у 1998 році. Згодом для публікації романів автор взяв псевдонім — Володимир Арєнєв, під яким пише і дотепер. Справжнім своїм прізвищем автор підписує лише свої публіцистичні матеріали. Учасник творчої майстерні «Другий млин» під керівництвом Г. Л. Олді.

Працює у широкому спектрі жанрів і тем. Серед його творів можна знайти і класичну фентезі (цикли «Літописи Ніса», «Хазяїн небесного звіринця»), сюрреалістичну прозу («Під небом блакитним»), містику («Кола на землі»), а також наукову фантастику, дитячі казки, фантастичні гуморески тощо. В.Арєнєв є автором 23 книжок, лауреат численних літературних відзнак. Його твори друкували українською, російською, польською, англійською, французькою та іншими мовами. Нерідко власноруч перекладає свої твори — з української на російську і навпаки. 

Активно співпрацює з журналами «Реальність фантастики», «Світ фантастики». Постійний учасник фестивалю «Зоряний міст». Лауреат міжнародної україно-німецької премії ім. Олеся Гончара (2001). Фіналіст незалежної премії «Дебют» (Росія). 

Попередня книжка Арєнєва — повість «Душниця» — зібрала чимало міжнародних нагород, зокрема, премії «Книгуру» та «Нові горизонти», й була відзначена «Рейтингом критиків-2014». 
У 2014 р. на загальноєвропейському фестивалі фантастики «Єврокон» у м. Дублін (Ірландія) Арєнєв був визнаний найкращим автором фантастичних творів для підлітків, а художник цієї книжки — Олександр Продан — найкращим художником-ілюстратором. 
 • Дитя песиголовців
  «Дитя песиголовців» – довгоочікуване продовження роману «Порох із драконових кісток», книга ілюстрована художником Олександром Проданом.
  ISBN: 978-966-518-739-4
  Рік видання: 2018
 • Дитя песиголовців. Колекційне видання
  «Дитя песиголовців» – довгоочікуване продовження книги «Порох із драконових кісток». До колекційного видання увійшли також кілька нових позациклових оповідань.
  ISBN: 978-966-518-742-4
  Рік видання: 2018
 • Порох із драконових кісток***
  Магічний, але впізнаваний сучасний світ, приховані цитати від Шварца до Жадана, карколомні пригоди — і водночас дуже не прості, актуальні питання про те, що відбувається з багатьма із нас. Просто тут. Просто зараз.
  ISBN: 978-966-518-679-3
  Рік видання: 2015
 • Душниця
  «Душниця» — шестиразовий призер міжнародних конкурсів — фантастична історія від Володимира Арєнєва.
  ISBN: 978-966-518-656-4
  Рік видання: 2014
 • Бісова душа, або Заклятий скарб
  Скарби зазвичай шукають. Інколи за них ладні заплатити власним життям, частіше — життям когось іншого. А от Андрію Ярчуку, козаку-характернику, його життя колись подарували — тож тепер він змушений віддячувати благодійникові. І для цього треба скарб заховати... та не просто заховати — заклясти так, як тільки один Андрій і вміє.
  Але ж — ви пам’ятаєте? — скарби зазвичай шукають. Цей шукають також. І ціну за нього ладні заплатити чималу... щонайменше — Андрієве життя.

  Повість-фантазія «Бісова душа, або Заклятий скарб» написана відомим київським письменником Володимиром Арєнєвим. Твори В. Арєнєва виходили українською, російською, англійською, польською, литовською та естонською мовами, були неодноразово відзначені літературними нагородами, зокрема, преміями ім. Олеся Гончара та Олександра Бєляєва, нагородою міжнародного конкурсу «Книгуру», дипломом Волошинського фестивалю тощо.
  Твір ілюстровано знаним художником Олександром Проданом.
  ISBN: 978-966-518-633-5
  Рік видання: 2013

Рецензії