Оплата і доставка

Головна » Оплата і Доставка
Вітаємо!

Інтернет-магазин видавничого дому «Києво-Могилянська академія» дає можливість замовити та придбати будь-які книжки за ціною видавця, які вийшли друком у 2002-2017 рр.

Варіанти замовлення, вартість та переваги доставки. 
Вартість доставки залежить від ваги Вашого замовлення, якщо іншого не зазначено.
УВАГА!!! В інтернет-магазині  ціна вказана без вартості послуг доставки.

 • Варіант № 1.  Самовивезення — зручно.

  Ваше замовлення ви можете забрати самостійно у Видавничому домі «Києво-Могилянська академія» у робочі дні з 9:30 до 18:00 (17:00 пт.) за адресою м. Київ, Контрактова пл., 4, корп. 2, під'їзд 4  (тер-рія Національного університету «Києво-Могилянська академія»).


 • Варіант № 2. «Нова пошта» (післяплата) — варіант зручний, але більш витратний. Доставка за 24 години.

  Ви сплачуєте замовлення при отриманні, а саме: Сума замовлення + Вартість доставки (не менше 30,00 грн) + Комісія НП за переказ оплати (не менш 18,00 грн).

  Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.
 • Варіант № 3.  Кур'єром по Києву

  Вартість доставки кур’єром по м. Києву становить 50,00 грн. При замовленні на суму більше, ніж 500,00 грн. — доставка безкоштовна. 

  Доставка здійснюється з 09:00 до 18:00 упродовж 3-х  робочих днів після оформлення замовлення. Менеджер повідомить додатково час доставки.

  Увага! Кур’єр може прийняти оплату лише готівкою!

 • Варіант № 4. «Нова пошта» (передплата)

  Книжкове замовлення надсилається після 100 % оплати. 

  На Вашу електронну пошту надійде рахунок-фактура, який можна сплатити у будь-якому відділенні банку, «Укрпошти» вашого міста, або через Приват24.

  Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.
 • Варіант № 5. «Укрпошта»

  Вартість доставки від 3,00 грн. по Україні, це залежить від ваги та відстані. Зверніть увагу, що посилка безкоштовно зберігається на поштовому відділенні протягом 5 робочих днів.

  Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

 • Варіант № 6. «Інтайм» — варіант зручний, але більш витратний.  Доставка за 24 години.  Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. 

 • Варіант № 7. Термінова доставка по Києву
  Термінова доставка здійснюється впродовж 3-х годин.
  Оформити термінову доставку можна до 12:00 по буднях. Вартість термінової доставки становить від 70,00 грн., залежно від суми замовлення.

  Сплатити замовлення з кур’єрською доставкою можна лише готівкою в національній валюті України (UAH). Кур’єр зобов’язаний пред’явити видаткову накладну. До суми замовлення додається вартість доставки.

  Увага! Кур’єр може прийняти оплату лише готівкою!
Як зробити замовлення книжок?

Крок 1. Перейдіть у розділ «КАТАЛОГ»
Крок 2. Оберіть видання та натисніть «Замовити»
Крок 3. Натисніть кнопку «Оформити замовлення» або «Продовжити покупку»
Крок 4. Заповніть всі поля у наведеній формі
Крок 5. Натисніть кнопку «Відправити замовлення»
Крок 6. Отримайте на електронну пошту лист-підтвердження.

Будь ласка, перевіряйте папку СПАМ!!!

Обробка та відправка замовлення

Замовлення буде опрацьоване з 10:00 до 17:00, або у перший робочий день після вихідних або святкових днів.

Рахунок-фактура надсилається на електронну адресу, вказану при оформлені замовлення на сайті Видавничого дому «Києво-Могилянська академія».

Сплатити рахунок-фактуру ви можете в будь-якому відділенні банку вашого міста, відділенні «Укрпошти», Приват24, інтеренет-банкінг або аналогічний банківський продукт безготівкового платежу.

Замовлення надсилається після оплати.

Відправка замовлення здійснюється наступного дня після здійснення оплати, або у перший робочий день після вихідних або святкових днів до 15:00.

Юридичним та фізичним особам-підприємцям

Якщо вам потрібна додаткова документація для бухгалтерії, будь ласка, повідомте про це завчасно менеджера інтернет-магазину realization.ukma@gmail.com, аби він устиг її підготувати для Вашої організації. Документацію надсилаємо в електронному вигляді або у паперовому (завіреному круглою печаткою та підписом).

***

Будь-які питання щодо замовлення вирішуються в телефонному режимі за номером (044) 425-60-92 або через електронну пошту realization.ukma@gmail.com