Головна » автори » Глибовець Микола

Глибовець Микола

Глибовець Микола
Глибовець Микола Миколайович (19 січня 1957 р.)   доктор фізико-математичних наук, професор. Декан факультету інформатики, завідувач кафедри інформатики Національного університету  «Києво-Могилянська академія ».
 • Практикум з мови програмування Сі
  Головна задача посібника — висвітлення основних прийомів і методів конструювання ефективних програм у мові Сі.
  ISBN: 987-966-518-543-7
  Рік видання: 2010
 • Основи комп`ютерних алгоритмів
  Монографію присвячено розгляду питань конструктивної алгоритміки в інформатиці. У книзі розглядаються основні методи побудови алгоритмів: пошук на графах, "розділяй і пануй", жадібний метод, динамічне програмування, бектрекінг гілок і границь, символьні обчислення, використання евристик. Особливістю книги є цілісність викладення матеріалу. Воно починається з теоретичного огляду, опису, характеристики та аналізу особливостей алгоритмів розв'язку задачі і завершується створенням програм реалізації відповідних алгоритмів на Паскалі. Книгу адресовано студентам і аспірантам, спеціалістам і науковцям спеціалізацій "прикладна математика" та "комп'ютерні науки".
  ISBN: 978-966-518-193-9
  Рік видання: 2003
 • Штучний інтелект
  Затверджено Міністерством освіти і науки України для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями "Комп'ютерні науки" та "Прикладна математика". Підручник знайомить студентів з основами теорії штучного інтелекту. Розглядаються основні методи роботи із знаннями, зокрема з нечіткими та недостовірними; планування цілеспрямованих дій та прийняття рішень; ігрові задачі; розпізнавання образів та нейронні мережі.
  ISBN: 978-966-518-153-X
  Рік видання: 2002