Головна » Автори » Гунчак Тарас

Гунчак Тарас

Гунчак Тарас
"...Я почав свою вищу освіту в Canisius коледж в Буффало, штат Нью -Йорк, і завершив її зі ступенем бакалавра в університеті Фордхем в Нью -Йорку в 1955 році і ступінь магістра в 1958 році. Мої дослідження в історії я продовжував у Віденському університеті, де я отримав мій PhD в 1960 році.

Після повернення в США я був найнятий Rutgers University, де я провів 44 років викладання різних курсів з історії - історії Східної Європи, Другої світової війни, інтелектуальної та соціальної історії, історії Радянського Союзу, Польщі, Росії, України, а як дуже популярного курсу розвитку західної цивілізації. Крім навчання я брав участь у численних конференціях і досліджував численні запитання, що стосуються Східної Європи в 20 столітті.

На основі своїх досліджень я написав кілька книг, таких як Україна: перша половина 20 -го століття (Київ, 1993), U mundyrakh voroha (Київ, 1993), Moyi spohady - Stezhky Життя і Україна XX stolittia (Київ 2005), Симона Петлюра і євреї - Переоцінка (Українська історична асоціація, 2008). Я також відредагував російського імперіалізму; Україна 1917-1921 - Етюд у революції; Україна і Польща в документах; УПА у світлі німецьких документів ("Літопис УПА" т. 6 і 7) і спільно редагувати з Дмитром Shtohryn Україні - на виклики світу війни та інші роботи. Ймовірно, найбільш цікавим колективна робота, якою я організував в Україні (у Києві) під час мого Фулбрайта, стала публікація 14 томів Тисяча років української суспільно-політичної думки. Велика частина мого дослідження з'явилися в різних статей, присвячених складнощів Другої світової війни.

Я також був запрошений для читання лекцій в Лондонській школі економіки, і в Єврейському університеті в Єрусалимі і бути запрошеним професором в Колумбійському університеті і в Університеті Пенсільванії. У ході моєї професійної кар'єри я також брав участь у різних конференціях в США, а також у Великобританії, Німеччині, Україні, Польщі та Канади".
  • Російський імперіалізм
    Збірка статей провідних істориків світу розкриває сутність російського імперіалізму, починаючи від причин імперіалістичної поведінки Росії в історичному контексті й закінчуючи втіленням російських імперіалістичних планів у різних куточках імперії.
    ISBN: 978-966-518-546-8
    Упорядник: Гунчак Тарас
    Рік видання: 2010