Головна » автори » Зернецький Павло

Зернецький Павло Васильович

Зернецький Павло Васильович (19 березня 1957 р.)  – український філолог, кандидат філологічних наук, професор кафедри англійської мови в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

У 1979 р. закінчив Київський державний педагогічний інститут за спеціальністю іноземні мови та література. У 1983 р. захистив кандидатську роботу за спеціальністю "Германські мови". Випускник Школи міжнародної торгівлі (Alhambra, California, USA). З 2001 р. працює професором кафедри англійської мови. Викладає такі дисципліни: «Англомовний економічний дискурс», «Англійська мова для правників», «Лексика англійської мови», «Професійний переклад з англійської мови».

У 2005 р. отримав вчене звання професора.

 • Англійська мова для правників. Вправи
  Посібник входить до навчально-методичного комплексу, що відкривається підручником П. В. Зернецького, М. В. Орлова «Англійська мова для правників». Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.
  ISBN: 978-966-518-299-4
  Рік видання: 2004
 • Business English for Law Students. Навчальний посібник
  Посібник розроблено для проведення занять з викладання англійської мови для студентів-правників після опанування ними базових курсів з англійської мови. Мета посібника – дати студентам-правникам спеціальні знання з використання економічного аспекту англійського правничого дискурсу у своїй професійній діяльності. У посібнику вміщено глосарії найуживаніших в англомовному правничому дискурсі економічних термінів, що робить його зручним у користуванні. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.
  ISBN: 978-966-518-300-1
  Рік видання: 2005
Каталог:
Новинки: