Головна » автори » Роджерс Еверетт

Роджерс Еверетт

Роджерс Еверетт
Доктор, заслужений професор факультету комунікації та журналістики Університету штату Нью-Мексико. Він викладає та досліджує дифузію інновацій, профілактику керування автомобілем у нетверезому стані, життєспроможність інновацій у сфері охорони здоров'я, подолання цифрового бар'єру в Нью-Мексико тощо. Протягом своєї кар'єри він викладав в Університеті штату Огайо, Університеті штату Мічіган, Мічіганському університеті, Стенфордському університеті, Південнокаліфорнійському університеті, Національному університеті Колумбії (в Боготі), Паризбкому університеті, Байройтському університеті (Німеччина), Наньянському технічному університеті (Сінгапур).
 • КОМПЛЕКТ із ЖУРНАЛІСТики***
  АКЦІЙНА ЦІНА за чотири посібники

  Адресовано для журналістів та інших представників ЗМІ, викладачам та студентам вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю «Журналістика» та тих, хто цікавиться журналістською практикою та газетно-журнальної періодики.
  ISBN: 978-966-518-579-6
  Рік видання: 2013
 • Дифузія інновацій. Серія «Бібліотека журналіста»
  Класичну працю одного з провідних дослідників інновацій присвчено широкому колу питань, пов'язаних із поширенням нових ідей у суспільстві: від історії становлення цього міждисциплінарного напряму до закономірностей прийняття індивідуальних рішень і впровадження інновацій в організаціях.
  ISBN: 978-966-518-527-7
  Рік видання: 2009