Головна » автори » Семків Ростислав

Семків Ростислав

Семків Ростислав
Семків Ростислав  Андрійович (6 червня 1975 р.)  – український письменник, літературознавець, літературний критик, перекладач, видавець, доцент кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська Академія» (курси «Теорія літератури», «Вступ до компаративістики», «Новітні методи інтерпретації», «Сатира і гумор у європейських літературах», «Література американського кіберпанку»), з 2013 року   докторант за спеціальністю «Теорія літератури».
Від 2003 року   директор видавництва «Смолоскип». Автор наукових статей у періодичних виданнях НАНУ і НАУКМА, оглядів, рецензій і публіцистики в журналі «Український тиждень», монографії  «Іронічна структура. Типи іронії в художній літературі».
  • Іронічна структура: типи іронії в художній літературі
    У книзі розглядаються типи іронії, виходячи з її функцій у художньому тексті. Досліджується вплив іронічної настанови автора на структуру тексту. Текстуальний аналіз охоплює твори Дж. Свіфта, Л. Стерна, Ф. Шлегеля, Г. Гайне, Т. Шевченка, Є. Замятіна, Б. Віана, У. Еко, М. Кундери та ін. Видання адресовано фахівцям, аспірантам, студентам.
    ISBN: 978-966-518-269-2
    Рік видання: 2004