Головна » автори » Гроот Вім

Гроот Вім

Гроот Вім
Гроот  Вім  (1960 р. народження )   професор економіки охорони здоров'я в Маастріхтському університеті з 1998 та координатор програми  «Scholar » дослідницького центру освіти та ринку праці в Амстердамському університеті з 1997 року. Керівник департаменту організації, політики та економіки охорони здоров'я в Маастріхтському університеті з 1998 року і директор з питань освіти факультету охорони здоров'я з 2003 року. Член правління Інституту досліджень залежностей, а також голова правління з охорони здоров'я провінції Лімбург з 2000. Сфера дослідницьких інтересів: економіка охорони здоров'я, економіка освіти.

Автор та співавтор більш ніж 120 статей у національних та міжнародних журналах та книгах, спів(автор) та редактор 11 книг. Ним підготовлено більш ніж 200 дослідницьких звітів та газетних публікацій. 
  • Інвестування в охорону здоров`я
    Питання прибутковості інвестування здоров’я та освіти; проблеми фінансування охорони здоров’я та шляхи його реформування для України – такі основні теми інавгураційної лекції Почесного професора НаУКМА Віма Гроота, приуроченої до відкриття в НаУКМА нової маґістерської програми «Менеджмент в охороні здоров’я».
    ISBN: 978-966-518-297-8
    Автор: Гроот Вім
    Рік видання: 2004