Головна » автори » Епплбом Енн

Епплбом Енн

Епплбом Енн
Польсько-американська історик, письменниця і журналістка, дружина екс-міністра зовнішніх справ Польщі Радослава Сікорського Редактор «The Economist» і член видавничої ради «The Washington Post». За її праці з історії Східної Європи, громадянського суспільства і комунізму була неоднаразово відзначена преміями. За свою першу книгу Between East and West (Між Сходом і Заходом) отримала в 1996 нагороду ім. Адольфа Бентінцка.

За видану в 2003 книжку Gulag: A History отримала Пулітцерівську премію, а також британський Приз Даффа Купера. Книга вийшла у фінали конкурсів на Національну книжкову премію, Національну преміію критиків, книжкову премію газети «Лос-Анджелес таймс»і премію Семюела Джонсона. Перекладена більш ніж на 20 європейських мов. Книга розповідає про історію радянської системи концентраційних таборів і описує щоденне життя в таборах. 

Українською мовою книга «Історії ГУЛАГу» вперше була видана Видавничим Домом «Києво-Могилянська академія» у 2006 р.

 
  • Історія ГУЛАГу
    «Історія ГУЛАГу» (Пулітцерівська премія 2004 р.) - перша систематична праця, присвячена хронології, причинам та наслідкам розвитку репресивного апарату Радянського Союзу й системи концентраційних таборів як його складової.
    ISBN: 978-966-518-552-9
    Рік видання: 2010