Головна » автори » Кеппс Рон

Кеппс Рон

Рон Кеппс (Ron Capps) — письменник та фундатор проекту Veterans Writing Project. Служив у Армії США, Армійському резерві й Національній гвардії упродовж 25 років. Ветеран бойових дій в Афганістані, учасник місій в Дарфурі, Чаді та Центрально- африканській республіці. Як автор книги "Серйозно не все гаразд: П'ять воєн за десять років" отримав медаль "Бронзова зірка" та двічі був удостоєний найвищими нагородами Державного департаменту. Директор Центральної розвідки США назвав Кеппса "винятковим збирачем людського інтелекту та видатним аналітиком національної розвідки".


Рон Кеппс закінчив університет Олд Домініон зі ступенем бакалавра гуманітарних наук в англійській мові в 1985 році. Під час навчання вступив на службу до Національної гвардії Вірджинії, пізніше приєднався до 11-го танкового кавалерійського полку в Німеччині. Через три роки Кеппс перейшов до Корейського агентства військової розвідки, а потім у 5/17 кавалерійському полк ескадрильї Другої піхотної дивізії. Повернувшись до Сполучених Штатів, як армійський офіцер пройшов навчання в Кемп Пірі, закінчивши магістерську програму з письменництва та отримавши ступінь магістра вільних мистецтв Університету Джона Хопкінса. У 1994 році Кеппс перейшов до армійського резерву і поступив на роботу до Державного департаменту, служив як офіцер дипломатичної служби у Камеруні, Центральній Африці, Косово та Руанді, був офіцером розвідки в Уганді та Заїрі, служив у XVIII повітряно-десантному корпусі та Управлінні військової розвідки. Пізніше був направлений в Дарфур, Чад та Ірак як офіцер дипломатичної служби.

Його професійні статті та коментарі з'являються в журналах TIME і Foreign Policy, а також у Monday Developments, Health Affairs, The American Interest, на Pacifica Radio, BBC World Service і NPR All Things Consided. Його літературні твори з’являлися в журналах JMWW, Riverlit, Prime Number і Little Patuxent Review, були антологізовані Press 53 та Military.com. Він написав навчальну програму та викладає для Національного фонду мистецтва Операція "Повернення додому" з виразного та творчого письма в Національному центрі передового досвіду Intrepid Національного військово-медичного центру Уолтера Ріда. Три есе автора були відзначені у списку Best American Essays, як фундатор проекту Veterans Writing Project він отримав премію Анни Смедінгхофф. У 2007 році Кеппс отримав нагороду Вільяма Р. Рівкіна від Американської асоціації дипломатичної служби за "інтелектуальну мужність та творче використання інакомислення у зовнішній політиці".


 • Як писати про війну***
  Як писати про війну» — не просто посібник з художнього письма. Його автор Рон Кеппс служив у Армії США, Армійському резерві й Національній гвардії упродовж 25 років. Він — ветеран бойових дій в Афганістані, учасник місій в Дарфурі, Чаді й у Центрально- африканській республіці.
  Книжка розрахована передусім на військових, чинних і колишніх, і торкається не лише універсальних питань художнього письма, як час і простір, персонаж, тема, точка зору, побудова діалогу та епізоду, зачин і кінцівка, але й таких особливостей як виписування воєнного досвіду та робота з травмою. Окремо автор зупиняється на перегляді й редагуванні тексту, дає корисні поради щодо видання і просування книги.
  Ця книжка для тих, хто, як і автор, пройшов горнило війни, бачив піт, кров і смерть, знає, що таке побратимство і самопожертва. А також для всіх, хто просто хоче писати краще.
  ISBN: 978-617-7622-35-1
  Автор: Кеппс Рон
  Рік видання: 2021