Головна » Автори » Слободян Олександр

Слободян Олександр

Слободян Олександр
Слободян  Олександр    історик, лінгвіст, філософ. Викладач політології, історії української державності та культури (Київський національний університет будівництва і архітектури), історії релігії та соціології релігії (Інститут релігійних наук святого Томи Аквінського в Києві   філія Понтифікального університету  «Angelicum » у Римі).

Автор монографій  «Політика, що не проминає » (Київ, 2009),  «Тарас Шевченко: істина   екомунікативна реальність » (у співавторстві з О. Яковиною; Київ, 2013), а також наукових публікацій з філософії політики та права, теології історії, епістемології, філософської антропології.
 • Інтенсив Тараса Шевченка. Герменевтичний об’єм
  Про різні буттєві рівні поета, які визначили постійну «актуальність» його текстів, які визначили постійну «актуальність» його текстів. Харизма Шевченка не піддається остаточному розумінню, тому судження про його твори вимагає виходу за межі звичних наукових катеґорій.
  ISBN: 978-966-518-706-6
  Рік видання: 2016
 • Тарас Шевченко: істина — некомунікативна реальність
  Про Шевченка важко говорити. Про нього вже багато сказано, і водночас він залишається герметичним. Його досі відкривають і, відкриваючи, не розуміють до кінця. Герметизм його творчости спонукає до використання її для ілюстрації часом абсолютно протилежних ідей. Його поезія поєднує історію і метаісторію, взаємопроникає людину і вічність.
  ISBN: 978-966-518-611-3
  Рік видання: 2013