Рецензії

Головна - Рецензії
 • Войтович Л.В. «Монастирі Луцько-Острозької єпархії кінця XV - середини XVII ст.»
  Незважаючи на збільшення кількості публікацій з історії Церкви в Україні, багато аспектів широкого спектру її довготривалого буття та повсякденного функціонування надалі залишаються малодослідженими. Серед них — чернецтво як один з найважливіших церковних інститутів.
  Рецензія на книгу: Горін Сергій. "Монастирі Луцько-Острозької єпархії кінця XV - середини XVII ст.: функціонування і місце у волинському соціумі***"
  23.11.2015
  Докладніше
 • Смерть, которая всегда с тобой
  «12+» тот самый возраст, когда особенно остро ощущаешь собственную конечность, смертность всех, кто тебя окружает и начинаешь, слепо тыкаясь в онтологические тупики, искать ответ на сакраментальные вопросы «почему?», «как?» и «что дальше?».
  Рецензія на книгу: Арєнєв Володимир. "Душниця***"
  22.11.2015
  Докладніше
 • Відьма схожа на Попелюшку
  З одного боку, роман Володимира Арєнєва "Порох із драконових кісток" викликає відчуття певної незавершеності, бо цей роман — роман із відкритим фіналом, роман, що залишає читача на півслові в очікуванні того дня, "коли песиголовці з’являться у місті" Ортинську.
  Рецензія на книгу: Арєнєв Володимир. "Порох із драконових кісток***"
  21.11.2015
  Докладніше
 • Драконові кістки на узбіччі
  Дракони… Вони величні, вони прекрасні, вони чарівні… Вони мертві. Нічого не залишили по собі, окрім кісток. Старих, спорохнявілих, небезпечних кісток. Ласкаво просимо до світу, сповненого болю і темряви, — такого знайомого світу — де завжди триватиме Сезон Кіноварі.
  Рецензія на книгу: Арєнєв Володимир. "Порох із драконових кісток***"
  12.11.2015
  Докладніше
 • Професор Стенфорду про «сталінські геноциди». Голодомор — тільки один із них
  Відомий американський історик, професор Стенфордського університету Норман Наймарк у своєму останньому дослідженні «Сталінські геноциди» звинувачує Сталіна в кількох актах геноциду, серед яких Голодомор.
  Рецензія на книгу: Наймарк Норман М.. "Геноциди Сталіна"
  11.11.2015
  Докладніше
 • Книжка-зав`язка
  Прикладів якісного міського фентезі в українській літературі, на жаль, не багато. Прикметно, що зразок такого фентезі зʼявився в дитячій літературі, адже останні пʼять років бурхливий жанровий розвиток укрліт відбувається переважно в цьому сегменті.
  Рецензія на книгу: Арєнєв Володимир. "Порох із драконових кісток***"
  05.11.2015
  Докладніше
 • Рецензія на книгу «Друга польсько-українська війна 1942–1947» Володимира В`ятровича
  Рецензія Ґжеґожа МОТИКА ще раз підверждує, що польсько-українські відносини середини 40-х рр. досі залишаються гарячою дискусійною темою між істориками.
  Рецензія на книгу: В`ятрович Володимир. "Друга польсько-українська війна 1942-1947"
  26.10.2015
  Докладніше
 • Мені потрібно більше «Сезону кіноварі»!
  Це перша частина диології «Сезон Кіноварі». Як завжди, чудово ілюстрована Олександром Проданом. До речі, навіть буктрейлер є.
  Рецензія на книгу: Арєнєв Володимир. "Порох із драконових кісток***"
  Автор: Rosava Doshchyk
  20.10.2015
  Докладніше
 • Важливе джерело з історії України
  В рецензії проаналізовано видання «Хроніка європейської Сарматії» польського хроніста кінця ХІѴ — початку ХѴІІ ст. О. Гваньїні, підготовлене до публікації д. і. н. Ю. Мициком, визначено наукове значення хроніки О. Гваньїні як історичного джерела, відображено археографічні особливості публікації.
  Рецензія на книгу: Гваньїні Олександр. "Хроніка європейської Сарматії"
  05.10.2015
  Докладніше
 • Міська влада cередньовіччя
  Цікаві факти про діяльність міської влади Києва наприкінці 15 — у першій половині 17 століття.
  Рецензія на книгу: Білоус Наталія. "Київ наприкінці XV – у першій половині XVII століття. Міська влада і самоврядування"
  20.09.2015
  Докладніше
1 2 3 4 5 6 7