Рецензії

Головна - Рецензії
 • Про творчий і науковий метод філолога Бориса Борисовича Шалагінова
  Книга складається з трьох розділів, щоб образно підкреслити мислительний діалектичний синтез двох мейнстримів — класиків і романтиків, які вливаються в сьогодення як життєствердним потоком, так і взаємним антагонізмом.
  Рецензія на книгу: Шалагінов Борис. "Класики і романтики. Штудії з історії німецької літератури XVIII-XIX століть"
  19.01.2016
  Докладніше
 • Полонська-Василенко Н. Спогади
  Рукописи, як і люди, мають свою долю. Цей тривіальний і, заразом, досить ємний вислів повною мірою пасує для означення самобутньої одіссеї рукопису, точніше машинопису, мемуарів визначного українського історика Н. Полонської-Василенко.
  Рецензія на книгу: Полонська-Василенко Наталія. "Спогади"
  05.01.2016
  Докладніше
 • Віленський договір 1656 року. Східноєвропейська криза і Україна у середині XVII століття
  Монографія Ярослава Федорука присвячена подіям європейської історії середини XVII ст., безпосередньо пов`язаним з війною Богдана Хмельницького проти Речі Посполитої.
  Рецензія на книгу: Федорук Ярослав. "Віленський договір 1656 року. Східноєвропейська криза і Україна у середині XVII століття"
  23.12.2015
  Докладніше
 • Володимир Арєнєв: ненависть повертається і труїть нас
  Автор роману «Порох із драконових кісток» розповів, як вигадав історію про Марту, яка викопує кістки драконів, і що із нею буде далі.
  Рецензія на книгу: Арєнєв Володимир. "Порох із драконових кісток"
  02.12.2015
  Докладніше
 • Перший вітчизняний підручник з історії гірництва
  Кожен фахівець повинен знати історію справи, якій він служить. Проте протягом тривалого часу історія гірництва залишалася навіть для фахівців Terra Incognita («невідома земля»)
  Рецензія на книгу: Гайко Геннадій. "Історія гірництва***"
  01.12.2015
  Докладніше
 • Драконові заходи безпеки
  «Того дня, коли повернувся батько, Марта була у Чурянах, викопувала кістки дракона». Перші ж речення роману Володимира Арєнєва вносять ясність навіть для тих, хто вагався, прочитавши назву.
  Рецензія на книгу: Арєнєв Володимир. "Порох із драконових кісток"
  27.11.2015
  Докладніше
 • Войтович Л.В. «Монастирі Луцько-Острозької єпархії кінця XV - середини XVII ст.»
  Незважаючи на збільшення кількості публікацій з історії Церкви в Україні, багато аспектів широкого спектру її довготривалого буття та повсякденного функціонування надалі залишаються малодослідженими. Серед них — чернецтво як один з найважливіших церковних інститутів.
  Рецензія на книгу: Горін Сергій. "Монастирі Луцько-Острозької єпархії кінця XV - середини XVII ст.: функціонування і місце у волинському соціумі***"
  23.11.2015
  Докладніше
 • Смерть, которая всегда с тобой
  «12+» тот самый возраст, когда особенно остро ощущаешь собственную конечность, смертность всех, кто тебя окружает и начинаешь, слепо тыкаясь в онтологические тупики, искать ответ на сакраментальные вопросы «почему?», «как?» и «что дальше?».
  Рецензія на книгу: Арєнєв Володимир. "Душниця"
  22.11.2015
  Докладніше
 • Відьма схожа на Попелюшку
  З одного боку, роман Володимира Арєнєва "Порох із драконових кісток" викликає відчуття певної незавершеності, бо цей роман — роман із відкритим фіналом, роман, що залишає читача на півслові в очікуванні того дня, "коли песиголовці з’являться у місті" Ортинську.
  Рецензія на книгу: Арєнєв Володимир. "Порох із драконових кісток"
  21.11.2015
  Докладніше
 • Драконові кістки на узбіччі
  Дракони… Вони величні, вони прекрасні, вони чарівні… Вони мертві. Нічого не залишили по собі, окрім кісток. Старих, спорохнявілих, небезпечних кісток. Ласкаво просимо до світу, сповненого болю і темряви, — такого знайомого світу — де завжди триватиме Сезон Кіноварі.
  Рецензія на книгу: Арєнєв Володимир. "Порох із драконових кісток"
  12.11.2015
  Докладніше
1 2 3 4 5 6 7